Весільні каблучки, захоплююча правда

Це весілля, виготовлене на замовлення –-невід’ємна частина шлюбу, без нього не обійдеться жодне весільне святкування. Навіть важко уявити, що вперше старий звичай виник на 5000 років тому! Надаємо можливість виставити всі ключі весільних обручок далі.

Чому безіменний палець

Для вирішення поставленого питання необхідно звернутися до історичних відомостей. Стародавні єгиптяни першими почали використовувати обручки. Їх варіант припав на безіменний палець. Це сталося не випадково: жителі Стародавнього Єгипту вважали, що в ньому бере початок капіляр, що веде прямо до серця. Останнє завжди вважалося головною ознакою любові. Єгиптяни робили каблучки з осоки, наданої круглої форми.

Стародавні греки продовжили традицію торгувати обручками. У еллінів прикраса також переносилася на третій палець, що говорило про те, що людина насправді вже знайшла справжнє кохання.

Не залишилися осторонь і жителі Стародавнього Риму, які фактично більше дізналися про новенький обряд. Вони внесли в нього значні зміни, почали першими виготовляти металеві вироби. Однак палець залишався тим самим. В основному каблучки були стилізовані під фокуси, що символічно передбачало рівність прав і обов’язків другої половинки, а також другої половинки.

Що стосується наших найближчих предків – давніх слов’ян, то вони вирішили не відступати від стародавніх звичаїв, продовжуючи весільні свята носити каблучку на третьому пальці. Таким чином, тисячолітній ритуал фактично був ефективно захищений до наших днів.На цьому сайті: https://eva-silver.com.ua/obruchky ви можете купити будь-які ювелірні прикраси зі срібла зі знижкою.

Правда, ті, хто сумнівається, ведуть більш прозаїчну дискусію з цього приводу. Саме третій палець менше за інших пов’язаний із щоденними справами. Самоцвіт, покладений на нього, не завдає людині болю.

Винести однозначний вердикт щодо вибору пальця для обручки складно. Але незважаючи на це, нікому не вдалося змінити стару рутину протягом століть.

Різновиди весільних обручок

Перед тим, як відправитися в магазин дорогоцінних прикрас, не завадить ознайомитися з існуючими альтернативами весільних прикрас. По-перше, давайте подивимося, яку форму мають кільця взаємодії:

  1. Стандартний. Це гладкі кільця з рівнем зовнішнього або внутрішнього рахунку. Функціональний варіант, який подобається більшості пар своєю лаконічністю та зручністю використання.
  2. Дзвінки пральної машини. Досить масивні речі, виконані в сучасному дизайні. Ця версія чудово підходить для гравіювання або складних стилів на безелі.
  3. Прямо. Вони мають гладку поверхню, виглядають стильно, а також стримано. Неодмінно сподобається любителям простоти і строгості.
  4. Круглий. Ще одна назва цього виду – «бублик». Найкомфортніший вибір прикраси, який не викликає загострень у повсякденному житті. Найчастіше його вибирають чоловіки.
  5. Підвищений. Вони закруглені як зсередини, так і зовні. Для кращого зовнішнього вигляду ви можете поєднати речі з візерунком.
  6. Увігнутий. Одна з найфункціональніших дорогоцінних обручок для заручин. Їх зовнішня сторона дещо увігнута внутрішня, а внутрішня – зазвичай кругла. Завдяки цим властивостям кільця практично не піддаються механічному впливу, тому зберігають привабливий вигляд протягом тривалого часу.